O nas

Wyspa zdrowia to miejsce gdzie możesz kupić zdrową i certyfikowaną żywność, ale nie tylko bo Wyspa Zdrowia to miejsce, w którym dwoje zdrowo zakręconych ludzi chce się dzielić swoją wiedzą i zachęcać do zdrowego odżywiania. Sklep powstał z zamiłowania do zdrowego stylu życia. Każdy towar na naszej wyspowej półce w pierwszej kolejności jest testowany przez nas i naszych, również zdrowo zakręconych, przyjaciół ?

W dzisiejszych czasach z każdej strony jesteśmy atakowani przez duże markety, które prześcigają się w promocjach. Oferują nam tanią żywność ale niestety marnej jakości. Aby obniżyć cenę i przedłużyć trwałość, producenci używają w trakcie produkcji wiele dodatków takich jak barwniki, konserwanty, stabilizatory i wzmacniacze smaku. Nikt jednak na etykiecie nie informuje nas ile danego dodatku dziennie możemy spożyć. Okazuje się, że każda taka substancja może być przez nas spożywana tylko w określonej dawce, którą bardzo łatwo przekroczyć i większość z nas niestety przekracza. Dlatego stworzyliśmy to miejsce w trosce o swoje i Wasze zdrowie. Zachęcamy Was do kupowania produktów naturalnych, ekologicznych a przede wszystkim zdrowych. Takie właśnie produkty znajdziecie w naszej ofercie, która z dnia na dzień będzie rosła wraz z Waszymi potrzebami.

Wyspa zdrowia to przede wszystkim nasza pasja, dlatego jeżeli chcecie z nami porozmawiać lub zgłębić wiedzę na temat jakiegoś produktu zachęcamy do kontaktu na adres: produkty@wyspa-zdrowia.com ?

Regulamin